Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Міжнародний день англійської мови - свято 23 квітня

Міжнародний день англійської мови

Відзначається: щороку 23 Квітня

Щорічно 23 квітня відзначається День англійської мови (English Language Day). У лютому 2010 року Організація Об'єднаних Націй, щоб відзначити багатомовність і культурне розмаїття, заснувала шість мовних днів. Крім Дня англійської мови, є дні російської, арабської, французької, китайської та іспанської мови. Дні були створені для підвищення обізнаності та поваги до історії, культури і досягнень кожної з шести офіційних мов в ООН.

День англійської мови приурочений до дня смерті (23 квітня 1616 року) видатного англійського драматурга, письменника і поета - Вільяма Шекспіра, на рахунку якого майже двісті творів. Найвідомішими творами Шекспіра вважаються - «Гамлет», «Ромео і Джульєтта», «Король Лір» і «Отелло». Деякі шанувальники шекспірівських праць спеціально вивчили англійську мову, щоб читати їх в оригіналі. До речі, Шекспір ​​настільки сильно змінив англійську мову, що її можна поділити на «до» і «після» Шекспіра! Він ввів у вживання понад 1000 абсолютно нових слів, які міцно увійшли в лексикон англійської мови і використовуються досі.

Англійську мову можна назвати прекрасним класичним романом або захоплюючим трилером, від якого неможливо відірватися. Разом з тим - це ще і підручник граматики, який (чесно кажучи) іноді дуже хочеться жбурнути об стіну! Англійська мова звичайно дуже гарна, виразна, але і в той же час, незрозуміла мова. У ній багато чого не піддається розумному поясненню, а на будь-яке правило є безліч виключень. Але саме це робить її вивчення таким захоплюючим!

Англійська мова займає третє місце за поширеністю в світі, за даними статистики, нею володіють приблизно 1,5 мільярда чоловік. Це (на секундочку) - 20 відсотків світового населення! Уявляєте, в даний час в англійській мові налічується близько одного мільйона слів. Вона є державною мовою в багатьох країнах - таких налічується близько 60. Це основна мова, що використовується в США, Канаді, Великобританії, Ірландії, Австралії, Новій Зеландії та деяких острівних державах в Карибському морі і Тихому океані. Це офіційна мова в деяких інших країнах, включаючи Індію, Філіппіни і Сінгапур.

В цей день у багатьох країнах проводяться круглі столи, семінари, конференції, конкурси, науково-популярні виставки та відкриті уроки англійської мови. У багатьох навчальних організаціях прийнято проводити предметні цілі тижні, приурочені до цього свята. Всі ці заходи спрямовані на залучення всіх бажаючих до англійської культури та до вивчення чудової англійської мови. Приєднуйтесь і ви!

Коли відзначають "Міжнародний день англійської мови"?

РікДатаДень
202423 КвітняВівторок
202523 КвітняСереда
202623 КвітняЧетвер
202723 КвітняП'ятниця
202823 КвітняНеділя
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 23 квітня