Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Міжнародний день пам'яті і поминання жертв тероризму - свято 21 серпня

Міжнародний день пам'яті і поминання жертв тероризму

Відзначається: щороку 21 Серпня

Щорічно 21 серпня у багатьох країнах проходить Міжнародний день пам'яті і поминання жертв тероризму. Цього дня весь світ збирається разом, щоб віддати належне пам'яті безневинних людей, загиблих в результаті актів тероризму. 21 серпня - день посилення єдності і солідарності у боротьбі проти тероризму.

Історія створення свята

Міжнародний день пам'яті і поминання жертв тероризму був встановлений ООН 9 грудня 2017 року. Дата вибрана не випадково - цього дня в 2003 році сталася трагедія, яка забрала життя 22 чоловік в головному офісі ООН у Багдаді (Ірак). День пам'яті - це не лише питання безпеки однієї країни. Це глобальна проблема, яку можна вирішити тільки спільними зусиллями багатьох країн.

Основні цілі Міжнародного дня пам'яті і поминання жертв тероризму:

  • вшанувати пам'ять усіх, хто став жертвами тероризму і виразити підтримку, співчуття їх сім'ям і близьким;
  • підняття суспільної свідомості про проблему тероризму і його катастрофічний вплив на життя людей, суспільство і глобальну безпеку;
  • підвищення всесвітньої солідарності у боротьбі з тероризмом;
  • привертання уваги до ролі, яку кожен з нас може грати в зміцненні культури світу і ненасильства.

Кожен з нас може внести свій вклад в протистояння тероризму. Це може бути підтримка жертв тероризму і їх сімей, поширення інформації про проблему тероризму, засудження злочинності і екстремізму, активна участь в заходах, спрямованих на пропаганду миру і толерантності.

Міжнародний день пам'яті і поминання жертв тероризму - це можливість внести свій вклад в створення безпечного і справедливого миру. Він у котрий раз нагадує нам про те, що тероризм не знає меж і торкається кожного з нас. Безумовно, день має величезне значення, оскільки він спрямований на привертання уваги до серйозної проблеми, яка зачіпає світове співіснування усіх націй.

Коли відзначають "Міжнародний день пам'яті і поминання жертв тероризму"?

РікДатаДень
202421 СерпняСереда
202521 СерпняЧетвер
202621 СерпняП'ятниця
202721 СерпняСубота
202821 СерпняПонеділок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 21 серпня