Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День маленьких свічок - Колумбія - свято 7 грудня

День маленьких свічок - Колумбія

Відзначається: щороку 7 Грудня

7 грудня кожного року в Колумбії відзначають одне з головних свят країни - День маленьких свічок. Потрібно сказати, що відзначається цей день зі значним розмахом і проходять урочистості по всій країні. Насправді, День маленьких свічок в Колумбії люблять і святкують з усією щедрістю південноамериканської душі.

Коли в переддень свята Непорочного зачаття в 1854 році Папа Римський Пій IX розпорядився оголосити це саме зачаття християнською догмою, по всьому католицькому світу віруючі в честь цієї події почали запалювати свічки. Жителям Колумбії це сподобалося настільки, що вони запалили свічки і в наступному році, і через рік - так і запалюють досі. Згодом традиція переросла в масштабне і красиве народне свято під назвою День маленьких свічок, що знаменує тут початок різдвяного сезону.

Головним місцем для проведення Дня маленьких свічок з гарантіями отримання максимально позитивних вражень виявляється зовсім не столиця Колумбії, а невелике містечко Кімбайя. Його жителі явно не були задоволені зменшувально-пестливою назвою свята, тому намагалися зробити його якомога більш яскравим. У самому що не є прямому сенсі цього слова. З 1982 року це вилилося в окрему подію, що відбувається в день торжества, - Фестиваль свічок і ліхтариків.

Але і ця назва здається занадто скромною, якщо врахувати, як освітлюється Кімбайя з настанням темряви. Просто сказати, що місто виявляється заповнене свічками, лампадами і паперовими ліхтариками - це значить применшити масштаби. У створенні святкової ілюмінації городяни не є такими дріб'язковими: за допомогою живого вогню, гірлянд і світлових проекторів вони створюють дійсно цікаві і химерні світлові роботи, здатні перетворювати вулиці в святковий торт. Заради того, щоб на власні очі спостерігати всю чарівність цієї світлової вистави в Кімбайя, сюди сьогодні з'їжджаються гості з усієї країни. З'їжджалися б і з усього світу, думається, але широкою популярністю Фестиваль свічок і ліхтариків поки не обзавівся. Поки. Тому що цьому регіону за масштабами і красою святкування Дня маленьких свічок дійсно вдається позмагатися зі столицею. Як і місту Калі, втім, де світлову інсталяцію встановлюють прямо у воді однойменної річки.

Богота гуляє з розмахом всього свого майже семимільйонного населення. Головне місто країни в цей день так само осяває світ незліченною кількістю запалених свічок і лампад - чи не кожна сім'я в кожному будинку запалює їх і виставляє рядами на підвіконнях і біля під'їздів, просто на асфальті міських вулиць. Але в цьому випадку ілюмінація залишається тільки антуражем для свята - в Боготі воно славиться вже воістину народними гуляннями.

Городяни шумно гуляють по вулицях, розважаються в барах і танцювальних клубах аж до пізнього вечора. І атмосфера підтримується відповідна - весь центр Боготи перетворюється в гігантський ярмарок з торговими рядами, живою музикою вуличних ансамблів, театралізованими виставами, оригінальними вертепами та іншими шоу-елементами, що допомагають підтримати дух великого свята.

Коли відзначають "День маленьких свічок - Колумбія"?

РікДатаДень
20247 ГрудняСубота
20257 ГрудняНеділя
20267 ГрудняПонеділок
20277 ГрудняВівторок
20287 ГрудняЧетвер
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 7 грудня

Всесвітній день фетбайку
7 грудня 2024
Перехідне свято (щорічно в першу суботу грудня)
Всесвітній день фетбайку