Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Всесвітній день інтроверта - свято 2 січня

Всесвітній день інтроверта

World Introvert Day

Відзначається: щороку 2 Січня

Наступного дня після Нового року, 2 січня, щорічно у всьому світі відзначають незвичайне свято - Всесвітній день інтроверта. Ви колись замислювалися, що означає бути інтровертом? Ви самі інтроверт і ви боретеся за те, щоб люди Вас розуміли? Що ж, цей день, присвячений інтроверсії, створений саме для Вас.

Історія створення та основні цілі свята

Головна мета сьогоднішнього свята – привернення уваги до внутрішнього світу інтровертів та до того, що їхні дії та звички не роблять їх менш нормальними. Вперше День інтроверта відзначили у 2011 році.

Хто ж такий інтроверт?

Насправді, інтровертом називають людину, яка зосереджена на власному внутрішньому світі. Інакше кажучи, інтроверт – це самопоглиблена особистість. Справді, інтроверти люблять усамітнення, вони люблять відпочивати чи займатися справами на самоті. Вони також використовують самотність для самоаналізу, самопізнання, рефлексії (роздум про свій психічний стан).

Інтроверти вважають за краще працювати поодинці, а не в групі, що дозволяє їм зосередитися і працювати на вищому рівні. Також вони вважають за краще писати, а не казати. Саме тому вони можуть краще скласти добре продумане повідомлення, так як зважують всі можливі варіанти.

Інтроверти більш спостережливі, бо краще зчитують мову тіла та міміку інших людей. І хоча, збоку здається, що вони просто сидять і слухають, а, насправді, їм вдається помітити те, що екстраверти пропускають повз вуха.

В результаті бути інтровертом не означає, що Ви не можете функціонувати у суспільстві, тому Всесвітній день інтроверта – це свято, присвячене тому, щоб довести людям цей факт. До речі, багато досліджень показали, що інтроверти, незважаючи на їхні звички, становлять важливу меншість. У світі, де екстраверсія є домінуючою силою, яка знаходиться в центрі уваги, правду кажучи, інтроверсія знаходиться за лаштунками.

Як відзначити День інтроверта?

Щороку 2 січня багато інтровертів знаходять час, щоб зарядитися енергією, займаючись своїми улюбленими хобі після захоплюючих подій головних свят і готуючись до наступного року. Є багато блогів, які фокусують увагу своєї аудиторії на аспектах інтроверсії і навіть святкують її, тому Всесвітній день інтровертів є важливою подією спостереження за світом інтровертів.

Отже, як Ви бачите себе інтровертом? Влаштуйтеся зручніше на дивані та почитайте книгу чи захоплюючий журнал! Зробіть кілька процедур догляду за собою, наприклад, купання та спа-процедури. Приберіться в будинку. Подбайте про своїх тварин. Зрештою, поспіть більше восьми годин (це цілком нормально після святкування Нового року).

Якщо Ви не такий інтроверт, знайдіть час, щоб знайти відомих інтровертів і дізнатися більше про психологію інтроверсії. Якщо хочете, прослідкуйте за хорошими блогами, де розповідається про інтровертів. Серед інтровертів, до речі, чимало відомих людей. Знайдіть час, щоб зарядитись сьогодні енергією, навіть якщо Ви самі не інтроверт.

Цікаві факти про інтровертів

  • Більшість інтровертів мають високий рівень креативності. Самотність є сприятливою передумовою для творчості та самовираження.
  • Такі люди зазвичай мають вузьке коло близьких друзів, але ці відносини часто виявляються глибокими та значущими.
  • Інтроверти дуже часто виявляють незалежність і вважають за краще працювати на самоті.
  • Інтроверти часто витрачають багато часу на роздуми та діалоги, що сприяє їхньому самопізнанню.
  • Інтроверти, якщо працюють у команді, то завжди намагаються використовувати такі цінні якості, як глибокий аналіз і ретельне планування.
  • До речі, багато видатних творчих особистостей, включаючи письменників, художників та музикантів, вважають себе інтровертами.
  • Багато інтровертів люблять читати і отримують величезне задоволення від занурення у світи книг.
  • Також інтроверти, як правило, дуже відповідальні та надійні.

Коли відзначають "Всесвітній день інтроверта"?

РікДатаДень
20242 СічняВівторок
20252 СічняЧетвер
20262 СічняП'ятниця
20272 СічняСубота
20282 СічняНеділя
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 2 січня