Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Всесвітній день емодзі - свято 17 липня

Всесвітній день емодзі

World Emoji Day

Відзначається: щороку 17 Липня

Щорічно 17 липня відзначають незвичайне свято - Всесвітній день емодзі (World Emoji Day). Цей день присвячений емодзі, смайликам і невеликим піктограмам, які широко використовуються в електронних повідомленнях і на веб-сторінках. Дата для цього забавного свята вибрана не випадково. Саме цей день відображається на піктограмі календаря емодзі в операційній системі iOS.

Ці культові маленькі японські зображення, відомі як емодзі, сьогодні більш популярні в Інтернеті, ніж будь-коли раніше, тому, природно, у них є свій власний день в календарі свят. Спочатку емодзі з'явилися в Японії в кінці 1990-х років і були використані на мобільних пристроях для передачі емоцій без слів. Вони швидко стали цікавими і поширювалися по всьому світу, завдяки їхній універсальності та здатності включати емоційний контекст до тексту.

Дуже популярними емодзі стали у 2010-х роках і сьогодні широко використовуються у цифрових повідомленнях та соціальних мережах. Емодзі  допомагають додати емоційний контекст до тексту та покращити розуміння повідомлення одержувачем, а також з їх допомогою люди висловлюють свою індивідуальність та креативність у онлайн-комунікації.

Саме слово «емодзі» походить від японських слів «картинка» і «символ». Не дивно, що емодзі вперше з'явилися в Японії. Вони багато в чому схожі на смайлики, але, на відміну від смайлів, емодзі можуть позначати не тільки емоції, але і предмети.

Емодзі зазвичай складаються з графічного зображення обличчя, предмета, тварини або символу, і часто мають різні варіанти виразів чи смислових нюансів. Вони можуть передавати широкий спектр емоцій, таких як щастя, смуток, радість, роздратування, здивування, збентеження і т. д. Також є емодзі, які представляють  їжу, тварин та різні символи, щоб допомогти у спілкуванні та передачі ідей.

Святкуємо сьогодні Всесвітній день емодзі, адже вони є значною частиною інтернет-культури та перетворюють її на текстовий формат.

Коли відзначають "Всесвітній день емодзі"?

РікДатаДень
202417 ЛипняСереда
202517 ЛипняЧетвер
202617 ЛипняП'ятниця
202717 ЛипняСубота
202817 ЛипняПонеділок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 17 липня

День хот-дога
17 липня 2024
Перехідне свято (щорічно в третю середу липня)
День хот-дога