Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Всесвітній день ефективності - свято 20 червня

Всесвітній день ефективності

World Productivity Day

Відзначається: щороку 20 Червня

Щороку 20 червня в світі відзначають Всесвітній день ефективності. І хоча свято неофіційне, на сьогоднішній день  воно дуже актуальне. Його основна мета – привернути увагу суспільства до важливості організації продуктивної праці та підвищення ефективності будь-якої  діяльності.

Що таке ефективність?

Ефективністю називають міру, яка показує, наскільки успішно досягаються поставлені цілі та чи досягається при цьому зниження витрат на ресурси. Ефективність визначається, як відношення результату до затрат, які зумовили його одержання.

Ефективність може вимірюватись різними варіантами, залежно від контексту. Наприклад, у виробничій сфері ефективність може бути визначена як співвідношення між виходом продукції та витратами ресурсів.

Поліпшення ефективності є результатом досягнення багатьох складових у житті та роботі. Дослідження показують, що для досягнення більшої продуктивності, підвищення якості продукції чи послуг, обов’язковим є зниження витрат та прискорення процесів.

Без сумніву, ефективність також має соціальне значення, оскільки може бути забезпечене ефективніше використання ресурсів та забезпечена висока  якість життя людей.

Коли відзначають "Всесвітній день ефективності"?

РікДатаДень
202420 ЧервняЧетвер
202520 ЧервняП'ятниця
202620 ЧервняСубота
202720 ЧервняНеділя
202820 ЧервняВівторок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 20 червня

Всесвітній день тапас
20 червня 2024
Перехідне свято (щорічно в третій четвер червня)
Всесвітній день тапас