Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День народження ляльки Барбі - свято 9 березня

День народження ляльки Барбі

Відзначається: щороку 9 Березня

У багатьох країнах 9 березня щорічно всі дорослі і діти відзначають День народження ляльки Барбі!

Саме 9 березня 1959 року лялька Барбі дебютувала на Американському міжнародному ярмарку іграшок в Нью-Йорку. Барбі, розроблена Рут Хендлер, була створена, щоб дозволити дівчаткам уявити, яким може бути їх життя в майбутньому. У неї було безліч образів, від дипломованої медсестри, генерального директора, кандидата в президенти і навіть до космонавта. І все це вона зробила з товаришем, тому що Барбі була самотньою всього два роки. У 1961 році величезний попит змусив Хендлер створити для неї хлопця - Кена. У День народження Барбі ми святкуємо все, що пов'язано з Барбі.

Барбі виступає в якості зразка для наслідування і надихає молодих дівчат на те, щоб робити таку ж кар'єру. Барбі - це розвага для всієї родини! Рут Хендлер створила Барбі як іграшку для своєї дочки - і навіть назвала її ім'ям.

Для багатьох одні з найтепліших спогадів дитинства пов'язані з їх власною лялькою Барбі. Кен, Барбі і всі їхні друзі допомогли поколінням дітей провести години дитинства у творчій грі. День народження ляльки Барбі відзначає всі успіхи, яких добилася ця лялька за більш ніж шістдесят років, приносячи радість світу.

Щоб відсвяткувати День народження Барбі, дайте волю своїй внутрішній дитині! У вас є колекція ляльок, які припадають пилом на горищі? Ідіть туди і виведіть їх на денне світло. Ви можете вирішити, чи вашу колекцію варто зберегти, чи все таки передати своїм дітям?

Останні ж колекції ляльки Барбі - це свято ексклюзивності, позитиву і краси у всіх формах і кольорах. І це прекрасно!

Коли відзначають "День народження ляльки Барбі"?

РікДатаДень
20249 БерезняСубота
20259 БерезняНеділя
20269 БерезняПонеділок
20279 БерезняВівторок
20289 БерезняЧетвер
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 9 березня