Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День рудих, Всесвітній день рудих (World Redhead Day) - свято 26 травня

День рудих

Всесвітній день рудих (World Redhead Day)

Відзначається: щороку 26 Травня

26 травня щорічно відзначають неофіційне свято - Всесвітній день рудих. Якщо ви щасливий володар рудого волосся, сьогодні ваш день, який неодмінно варто відзначити! Рудий колір волосся вважається самим рідкісним в світі, ним володіють лише від одного до двох відсотків всього населення планети. Вчені стверджують, що вплив рудих на історію зовсім не пропорційний їх кількості. Як не сумно, але згідно зі статистичними даними кількість людей, що мають рудий колір волосся, стрімко зменшується.

Руде волосся - це дуже красива генетична мутація. Обоє батьків повинні бути носіями мутованого гена MC1R, щоб мати можливість виробляти рудих нащадків, ймовірність появи яких становить 25%, якщо у них самих немає рудого волосся.

Більшість рудих людей мають північне або західноєвропейське походження. Шотландія може похвалитися найвищим відсотком натуральних рудих - 13% (40% можуть бути носіями цього гена), а Ірландія займає друге місце з 10%.

Цікаво, що в Древній Греції деякі руді вважалися вампірами. Багато рудих були вбиті в Європі між п'ятнадцятим і вісімнадцятим століттями, тому що вважалися пов'язаними з чаклунством. Згідно з деякими міфам руді або самі злі, або найсексуальніші істоти на планеті. А в середньовіччі вважалося, що руді діти народжуються внаслідок «нечистого сексу».

Згідно з дослідженнями доктора Вернера Хабермеля сексуальне життя рудоволосих жінок набагато активніше, ніж у всіх інших. Варто також відзначити той факт, що руді люди не сивіють. Коли приходить час, руде волосся просто змінює свій відтінок, від яскраво-мідного до блідо-золотистого, тому руді залишаються рудими на все життя!

Прийнято також вважати, що у рудих людей менше волосся на голові, але пасма рудого волосся набагато товщі, ніж пасма інших кольорів. Цікаво, що блакитні очі і руде волосся - найрідкісніша комбінація на землі. У більшості рудих будуть карі очі. Так як руді не можуть в достатній мірі засвоювати вітамін D (це пов'язано з їх більш низькою концентрацією меланіну), вони всередині виробляють власний вітамін D (особливо тоді, коли перебувають в умовах низької освітленості).

Всіх людей, які мають сонячний колір волосся, вітаємо сьогодні зі святом!

Коли відзначають "День рудих"?

РікДатаДень
202426 ТравняНеділя
202526 ТравняПонеділок
202626 ТравняВівторок
202726 ТравняСереда
202826 ТравняП'ятниця
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 26 травня

День хіміка
26 травня 2024
Перехідне свято (щорічно в останню неділю травня)
День хіміка