Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Міжнародний день боротьби з анорексією - свято 16 листопада

Міжнародний день боротьби з анорексією

Відзначається: щороку 16 Листопада

Починаючи з 2005 року, щорічно 16 листопада в світі відзначають Міжнародний день боротьби з анорексією. Свято, перш за все, фокусується на ухваленні свого тіла і здоровому способу життя з акцентом на здоров'я в будь-якій вазі.

Анорексія - це психічне захворювання, яке проявляється в порушенні харчової поведінки, при якому людина свідомо жорстко обмежує себе в їжі. Відбувається таке обмеження на тлі спотвореного уявлення хворого анорексією про власне тіло, а також наполегливому прагненні схуднути будь-якими засобами.

При анорексії, людина часто прагне не до досягнення певного значення ваги, а до зовнішнього прояву результату - зменшення обсягів фігури. За даними статистики, в основному, до цього захворювання схильні жінки у віці від 14 до 25 років, рідше - жінки у віці від 30 до 35 років. До речі, останнім часом, серед хворих все частіше зустрічаються чоловіки.

На сьогоднішній день, існує кілька видів анорексії, в залежності від причин її виникнення: нервова; симптоматична; психічна; медикаментозна. Найбільш поширеним видом анорексії є нервова, а ось психічна анорексія зустрічається досить рідко.

Анорексія дуже небезпечна тим, що, за рахунок обмеження кількості надходження в організм поживних речовин, вона негативно впливає на всі органи і системи. Зневоднення організму призводить до погіршення загального самопочуття, сухій шкірі, ламким волоссю і нігтям, проблемам з нирками (ниркова недостатність).

У Міжнародний день боротьби з анорексією приберіть ваги і створіть нові відносини з людиною в дзеркалі. Для дуже багатьох людей, особливо жінок, недосяжні стандарти тіла і тиск призвели до розладів харчової поведінки, низької самооцінки, знущанням і нездоровим обмежувальним дієтам.

У цей день вшановують тих, хто боровся з анорексією, з розладами харчової поведінки або переніс операцію по зниженню ваги. Присвятіть день тому, щоб забути про свою вагу, припинити нескінченні підрахунки калорій і просто полюбити своє тіло таким, яким воно є.

Коли відзначають "Міжнародний день боротьби з анорексією"?

РікДатаДень
202416 ЛистопадаСубота
202516 ЛистопадаНеділя
202616 ЛистопадаПонеділок
202716 ЛистопадаВівторок
202816 ЛистопадаЧетвер
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 16 листопада