Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День музичних шкатулок - свято 20 серпня

День музичних шкатулок

Відзначається: щороку 20 Серпня

Щорічно 20 серпня відзначають незвичайне і одночасно загадкове, можна навіть сказати казкове свято - День музичних шкатулок. Погодьтеся, багатьом з нас в дитинстві хотілося мати музичну шкатулку. Щоб, повернувши кілька разів ключиком, почути з коробочки чудову мелодію.

Вважають, що перші шкатулки з'явилися близько двох тисячоліть тому в країнах Сходу. А ось музичні шкатулки з'явилися лише в кінці XIX століття в Швейцарії. Женевський годинникар Антуан Фавр у 1796 році винайшов унікальний музичний механізм, який помістили в шкатулку. Дуже скоро ці вишукані музичні іграшки знайшли свою популярність і стали найбажанішими подарунками.

На сьогоднішній день існує велика різноманітність музичних шкатулок: шкатулка з різними фігурками всередині, шкатулка-комод з секретними шухлядками, шкатулка-куб з подвійним дном і дзеркалом. Креативно виглядають шкатулки у вигляді серця, рояля, будиночка, швейної машинки, і навіть новорічної ялинки. Безсумнівно, музичні шкатулки - це дуже гарний і престижний елемент домашнього інтер'єру.

Сучасні музичні шкатулки виготовляються з натуральної деревини, металу, ламінованого картону, нетоксичних видів пластику, порцеляни. Декоруються різними металевими вставками, стразами, іноді підсвічуються світлодіодними лампочками.

Можна сміливо зазначити, що музична шкатулка - дуже різнопланова річ. Це і іграшка, і музичний інструмент, який відтворює мелодію, і невелика ємність для зберігання прикрас. До речі, матеріал корпусу для музичної шкатулки обов'язково повинен бути тонким, щоб забезпечувати вібрацію і в той же час міцним і стійким, щоб утримувати шкатулку з музичним механізмом.

Свого часу найбільшою популярністю користувалися музичні шкатулки з рухомими фігурками - це були і балерини, що кружляють під чудову музику, і оркестри, що грають зачаровуючі ритми. Якщо Ви є щасливим володарем такої чудової річі, як музична шкатулка, радимо сьогодні згадати про неї і відтворити дивовижну музичну мелодію негайно! Насолоджуйтеся чарівністю та зі святом всіх романтиків, а також шанувальників прекрасного!

Коли відзначають "День музичних шкатулок"?

РікДатаДень
202420 СерпняВівторок
202520 СерпняСереда
202620 СерпняЧетвер
202720 СерпняП'ятниця
202820 СерпняНеділя
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 20 серпня

День ліні
20 серпня 2024
Щорічне свято
День ліні