Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Міжнародний день лотереї (International Lottery Day) - свято 27 серпня

Міжнародний день лотереї

International Lottery Day

Відзначається: щороку 27 Серпня

27 серпня щорічно в усьому світі відзначають Міжнародний день лотереї (International Lottery Day). Є ще одне свято, яке присвячене лотереї - це День народження лотереї, що відзначається 24 лютого. Слово "лотерея" має фінські корені і звучить як "hlot", що означає "жереб". Згодом, слово це видозмінилося і стало використовуватися в англійському варіанті як "lot" і перекладається як "доля".

Незалежно від того, якою мовою вимовлено слово лотерея, люди у всьому світі люблять грати в лотерею, отримуючи при цьому величезне задоволення, а якщо посміхнеться удача - і виграш. У Міжнародний день лотереї все мріють про євро, долари, фунти, юані і ліри, рублі і гривні. Чому? Сьогодні лотерейні ігри стали вже мобільними - так що грати в них стало простіше, ніж, коли - небудь!

До речі, перша лотерея була розіграна жінкою, а сталася ця подія 24 лютого 1466 року в Європі, в бельгійському містечку Брюгге. Цей день і вважається днем ​​народження лотереї. Її організувала вдова відомого художника Яна Ван Ейка, а на виручені гроші були придбані продукти харчування для нужденних місцевих жителів.

У цивілізованих країнах доходи від популярних лотерей, як правило, йдуть на благі справи, наприклад, в Британії на такі кошти побудовані мости і зведений Британський музей. В Америці за допомогою лотереї, проведеної Джорджем Вашингтоном, була побудована дорога через Камберлендський гірський район. А в Сіднеї за рахунок податків на азартні ігри побудували оперний театр.

Найщасливішим гравцем в лотереї вважається американка Джоан Гинтер, тепер уже - мільйонерка, яка проживає в Лас-Вегасі (штат Невада). Ця надбавка «тепер уже» з'явилася в 1993 році, коли Джоан Гинтер взяла свій перший джекпот. Вірніше, половинку 5,5 мільйонів доларів від джекпоту в 11 мільйонів доларів США. Перший? А що були ще й інші? Були. Другий 2 мільйони доларів в 2003 році, третій 3 мільйони доларів в 2005 році і четвертий 10 мільйонів доларів в 2008 році.

Радимо Вам купити сьогодні лотерейний квиток, і може бути, як раз він принесе Вам величезну суму грошей, яка змінить ваше життя. Звичайно, шанси можуть бути проти вас, але хтось повинен виграти, так чому ж не Ви? Купуйте квиток і дозвольте собі кілька хвилин помріяти, наприклад, про особняк на Карибському пляжі.

Коли відзначають "Міжнародний день лотереї"?

РікДатаДень
202427 СерпняВівторок
202527 СерпняСереда
202627 СерпняЧетвер
202727 СерпняП'ятниця
202827 СерпняНеділя
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 27 серпня