Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День національних героїв в Антигуа і Барбуда - свято 9 грудня

День національних героїв в Антигуа і Барбуда

Відзначається: щороку 9 Грудня

У незалежній державі - Антигуа і Барбуда щорічно 9 грудня святкують Національний день героїв або День національних героїв. Це державне свято було засновано в пам'ять про сера Вірі Бьорде, першого прем'єр-міністра країни, який в 1994 році був оголошений національним героєм. Дата свята була обрана на честь річниці народження Бьорда в 1910 році.

Держава Антигуа і Барбуда розташовується на однойменних островах в групі Малих Антильських островів у Карибському морі. Вона є членом Співдружності націй і тому номінальним главою Антигуа і Барбуди є монарх Великобританії, а фактичним - генерал-губернатор.

Острови Антигуа і Барбуда були відкриті для європейців Христофором Колумбом в 1493 році, під час його другої експедиції. Але через складний клімату і постійних набігів войовничих племен, постійних європейських поселень тут довгий час не було. А з 1632 року територія островів стала володінням Великобританії.

За час англійського панування на островах були закладені плантації цукрової тростини, бавовнику, тютюну, кокосів, також сюди стали звозити чорношкірих рабів з Африки. Протягом XVII-XIX століть Антигуа і Барбуда поперемінно входили до складу різних колоніальних володінь, а в середині ХХ століття були частиною Вест-Індської федерації.

З 1967 року Антигуа і Барбуда набула статусу асоційованої з Великобританією держави, при якому внутрішнє управління здійснювалося самими остров'янами, а за оборону і зовнішні відносини відповідала Великобританія. 1 листопада 1981 року була проголошена незалежність Антигуа і Барбуди.

В Національний день героїв в Антигуа і Барбуда зазвичай проводяться святкові церемонії, влаштовані на честь героїв країни. У цей день проголошуються представниками влади вітальні промови, в різних містах до підніжжя пам'ятників героям покладаються квіти.

Коли відзначають "День національних героїв в Антигуа і Барбуда"?

РікДатаДень
20249 ГрудняПонеділок
20259 ГрудняВівторок
20269 ГрудняСереда
20279 ГрудняЧетвер
20289 ГрудняСубота
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 9 грудня