Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День шиворіт-навиворіт - свято 27 грудня

День шиворіт-навиворіт

Відзначається: щороку 27 Грудня

Щороку 27 грудня, починаючи з 2000 року, у багатьох країнах відзначають ще одне незвичайне свято – День шиворіт-навиворіт. Вважається, що цього дня можна дозволити собі бути трохи неуважними, трохи розсіяними і робити все навпаки, тобто, шиворіт-навиворіт.

Погодьтеся, що з кожним з нас відбувалися випадки, які можна назвати цим фразеологізмом – шиворіт-навиворіт? Сто відсотків ми одягали светр навпаки або різні шкарпетки, шапку, майку, футболку тощо.

Кожен із нас хоча б раз на рік, а все-таки святкує цей день! Іноді День шиворіт-навиворіт, насправді, рятує нас від проблем повсякденності, не даючи забути того, що в душі ми - ті ж веселі і безтурботні діти, які можуть іноді й побешкетувати!

Цікаво, що «шиворотом» у давнину називався розшитий комір боярського одягу. Він вважався одним із знаків гідності вельможі. За часів Івана Грозного боярина, який піддавався царському гніву і опалі, садили на худу шкапу спиною вперед, одягнувши на нього одяг теж навпаки, тобто шиворіт-навиворіт чи навпаки. До речі, саме слово «шиворіт» виникло зі слів «шив» та «воріт», де шив – це «шия».

Відзначте цей день весело, цікаво, яскраво, словом, саме так, як має бути у День шиворіт-навиворіт!

Коли відзначають "День шиворіт-навиворіт"?

РікДатаДень
202427 ГрудняП'ятниця
202527 ГрудняСубота
202627 ГрудняНеділя
202727 ГрудняПонеділок
202827 ГрудняСереда
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 27 грудня