Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Міжнародний день хореографа - свято 9 січня

Міжнародний день хореографа

International Choreographers Day

Відзначається: щороку 9 Січня

9 січня щороку у всьому світі відзначають Міжнародний день хореографа (International Choreographers Day). Цього дня вшановують представників чудової професії, а саме хореографів. Напевно, кожен із нас колись бачив танцювальне шоу, у великому театрі чи на маленькій сцені – не важливо. Будь-який танець, шоу чи вистава – це результат роботи відданих своїй справі хореографів.

Погодьтеся, хореографія - це чудове мистецтво, яке змушує людину переживати цілу гаму почуттів та емоцій. Хореографи - це дуже тонкі натури, з естетичним сприйняттям навколишньої дійсності, з вишуканим смаком і стилем. Насправді, навчити мистецтву твору танцю та створенню танцювальних вистав можна лише тих, хто має природні здібності, а також покликання до цього роду діяльності та професійну освіту.

Завдання будь-якого хореографа полягає у розкритті індивідуальності кожного зі своїх учнів. Саме слово «хореографія» грецького походження буквально воно означає «писати танець». Нині цим словом називають усе, що стосується мистецтва танцю. Найдивовижніше, що хореографія передає думки, почуття, переживання людини без допомоги мови, лише засобами руху і міміки.

Хореографи - це люди, які пізнали свої страхи, пройшли низку важких і нестерпних тренувань. Згодом вони вкладають свій досвід у маленьких діточок, вірячи в їхній успіх і талант. Для багатьох хореограф може здатися жорсткою, бездушною людиною, але тільки за допомогою важких і тривалих тренувань, дикої дисципліни, дотримання дієти - можна вивести актора в почесні ряди солістів.

Найбільшими хореографами всіх часів є Майя Плісецька, Моріс Бежар, Ігор Моїсеєв, Марта Грем, Блазіс Kарло, Юрій Григорович, Іржі Кіліан, Вацлав Ніжинський, Жуль Перро, Маріус Петипа, Маріс Лієпа та багато інших найталановитіших професіоналів своєї справи.

Хочемо сьогодні привітати всіх хореографів із професійним святом та побажати цікавих ідей, приголомшливих постановок, високого польоту душі, чудових танців та радісного настрою, а також великої поваги та величезних досягнень!

Коли відзначають "Міжнародний день хореографа"?

РікДатаДень
20249 СічняВівторок
20259 СічняЧетвер
20269 СічняП'ятниця
20279 СічняСубота
20289 СічняНеділя
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 9 січня