Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День зеленого світла - свято 23 січня

День зеленого світла

Відзначається: щороку 23 Січня

У багатьох країнах щороку 23 січня відзначають дуже незвичайне свято - День зеленого світла. Більшість людей позитивно реагують практично на будь-які відтінки зеленого, адже він у багатьох асоціюється з рослинністю і природою, весною і відродженням. Дуже символічно, що у зеленого світла є навіть власне свято, яке відзначається, як не дивно, взимку.

Адже якщо на цьому білому світі нас оточує так багато всього зеленого, то і світло від цього стає зеленим. А взагалі-то зелене світло означає внутрішню гармонію, розвиток особистості. Інтер'єр в зелених тонах дає позитивні відчуття комфорту і затишку. Він спонукає до творчості, самоосвіти, єднання з природою. У природі зелене світло асоціюється з початком чогось нового і хорошого.

На підсвідомому рівні цей колір сприймається як сигнал «можна». В першу чергу він асоціюється зі світлофором. Горить зелений, значить, шлях відкритий, можливо їхати далі, не знижуючи швидкості і не пригальмовуючи, не втрачаючи дорогоцінні хвилини життя.

В цей день перед людиною відкриті всі дороги, дозволяється вибирати те, чого хочеться найбільше. Якщо вже давно відчувається дефіцит позитивних емоцій, якщо «заїла» рутина з її повсякденними обов'язками, то це свято - чудовий шанс почати, перевернути, змінити хоч що-небудь у своєму житті.

Коли відзначають "День зеленого світла"?

РікДатаДень
202423 СічняВівторок
202523 СічняЧетвер
202623 СічняП'ятниця
202723 СічняСубота
202823 СічняНеділя
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 23 січня