Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Міжнародний день ескімо - свято 24 січня

Міжнародний день ескімо

International Eskimo Pie Day

Відзначається: щороку 24 Січня

Щороку 24 січня відзначають дуже смачне гастрономічне свято – Міжнародний день ескімо. Для більшості з нас морозиво є одним із символів безтурботного дитинства. Ці холодні ласощі асоціюються зі щасливими дитячими роками і по-дитячому яскравим сприйняттям світу. У дітей, безумовно, морозиво вважається одним із найулюбленіших ласощів не лише влітку, а й узимку. Його з любов'ю називають зимовою казкою, молочною радістю, охолодженим щастям.

Найсмачнішим із різновидів морозива є, звичайно, ескімо. Цей облитий глазур'ю з шоколаду брусок солодкої холодної маси на паличці завжди асоціюється у нас зі святом або вихідним днем, проведеним з улюбленими батьками - походом в зоопарк або музей, просто спільною прогулянкою в парку. Будь-якому дорослому знайомий непередаваний смак ескімо здатний нагадати про щасливі дні дитинства.

Сьогодні в ескімо додають карамель, печиво, горішки, шоколадну крихту, шматочки фруктів та сухофруктів. До речі, глазур може бути виконана не лише із темного, а й із білого шоколаду. Сама ідея ескімо, як морозива на дерев'яній паличці, отримала свій розвиток за рахунок винаходу так званого фруктового льоду - замороженого фруктового соку з різними добавками, незамінного в спеку.

Оскільки День ескімо не має офіційного статусу, то і якихось твердих традицій у всіх, хто його відзначає, поки не склалося. Більшість шанувальників цих солодких холодних ласощів просто наїдаються ними кожне 24-е січня до відвалу. Вони збираються веселою компанією і влаштовують з поїдання улюбленого морозива ціле театралізоване дійство з різними ритуалами.

Зрозуміло, що головну радість День ескімо приносить його шанувальникам молодшого віку. Тому, якщо у Вас є діти, не забудьте їх порадувати 24-го січня улюбленими ласощами.

Коли відзначають "Міжнародний день ескімо"?

РікДатаДень
202424 СічняСереда
202524 СічняП'ятниця
202624 СічняСубота
202724 СічняНеділя
202824 СічняПонеділок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 24 січня