Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День «Все або нічого» - свято 26 липня

День «Все або нічого»

Відзначається: щороку 26 Липня

26 липня щорічно відзначають незвичайне, але досить цікаве свято - День «Все або нічого». Інформації про творців, а також часу заснування даного свята, на жаль - немає. Цей день дозволяє людям відкинути сумніви і піти на прорив, тобто зламати все, що заважає їм робити те, чого вони хочуть. У всіх є мрії, які не справдилися, рішення, які мають бути ухвалені, або незавершені плани. У цей день люди звільняються від усього, що їх стримує. Це той день, коли потрібно йти вперед до мети, незважаючи ні на що.

Кожен з нас хоче щось поліпшити в своєму житті, пропонуємо Вам в цей день скористатися цим шансом. Послання, яке слід отримати з цього дня, полягає в тому, що потрібно використовувати кожен день, який залишається втраченою можливістю. Знайдіть натхнення, щоб провести день максимально ефективно.

Життя коротке, тому кожному важливо слідувати своїй мрії. Переконайтеся, що ви дали своєму давньому бажанню сьогодні шанс. Причому для досягнення мети не соромтеся, докладіть максимум зусиль, викладайтеся на повну котушку. Сьогоднішній день призначений для подолання страхів, прийняття нових викликів і впевненості в прийнятих вами рішеннях.

Будь то прийом на роботу, заняття екстремальним спортом або просто вибачення перед кимось, у кожного є щось, чим вони хотіли б зайнятися, якби тільки вони не були так налякані. День «Все або нічого» - це день протистояння страхам. Як то кажуть, вийшовши з глухого кута, ви можете отримати все або нічого, але, в крайньому разі, ви намагалися! Ви також прагнете успіху або зазнаєте невдачі, але нерішучість більше не паралізує вас.

День «Все або нічого» створений спеціально для того, щоб дати вам поштовх і спонукати вас йти до того, чого ви дійсно хочете в житті. Байдужого підходу - не існує!

Ще один відмінний спосіб провести День «Все або нічого» - це по-справжньому подумати про нього, як ніби це ваш останній день на землі. Якби у вас залишалося всього 24 години, як би ви їх провели? Складіть список всіх речей, якими ви хотіли б зайнятися. Це може бути, що завгодно і зовсім неважливо, скільки пунктів в цьому списку. Просто запишіть все, щоб ви зробили. Потім ви можете провести день, переглядаючи список і ставлячи галочки навпроти виконаних пунктів. Після цього ви дійсно відчуєте, що чогось досягли. Зрештою, часто перший крок виявляється найважчим! Вперед і удачі!

Коли відзначають "День «Все або нічого»"?

РікДатаДень
202426 ЛипняП'ятниця
202526 ЛипняСубота
202626 ЛипняНеділя
202726 ЛипняПонеділок
202826 ЛипняСереда
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 26 липня