Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День зустрічі з вашими страхами

День зустрічі з вашими страхами

Відзначається: щорічно у другий вівторок жовтня

Починаючи з 2007 року, у другий вівторок жовтня відзначається День зустрічі з Вашими страхами (Face Your Fears Day). Це незвичайне свято надає Вам прекрасну можливість протистояти своїм страхам і подолати їх. Ми чомусь, впевнені, що Ви скористаєтеся цим вдалим моментом.

Безумовно, у всіх людей є почуття страху. Страх є частиною людської природи і це одна з найважливіших емоцій у людини. Страх є внутрішнім станом людини, який обумовлений передбачуваним або реально загрожуючим лихом. Психологія розглядає страх, як емоційний процес, який має негативне забарвлення.

Секрет полягає тільки в тому, як його подолати. Зустріч зі страхами допоможе набути впевненості в собі, викликати почуття виконаного обов'язку і виробити рішучість протистояти іншим життєвим перешкодам.

Деякі люди бояться різних мікроорганізмів і бактерій, деякі літати або підніматися на високі будівлі, деякі бояться змій або павуків, деякі бояться пошуків кращої роботи, нових романтичних відносин або публічних виступів.

У багатьох людей є страх отруєння або страх бути отруєним. Цей страх вважається самостійним страхом і практично не пов'язаний ні з якими іншими страхами. До речі, ним страждає близько 5% населення Землі, і, як правило, це люди з добре розвиненою інтуїцією. Крім того, страх отруєння в більшості випадків є неусвідомленим.

Ще одним своєрідним, але стійким і поширеним страхом є страх божевілля. Однак притаманний він тільки тим людям, які мислять абстрактно. У більшості випадків, ними є люди, які духовно розвиваються, релігійні особистості, а також фізики та філософи.

Деякі вважають, що страх смерті є найпоширенішим, але це не зовсім так. Страх смерті пов'язаний з безліччю інших страхів, і, за великим рахунком, ховається за кожним з них. Боязнь літати, боязнь бути отруєним, боязнь укусу змії - все це виходить від того, що людина просто боїться померти. Менш всього до страху смерті схильні люди, які переконані в тому, що смерть - це не кінець, а новий початок.

День зустрічі з Вашими страхами - це не день, щоб сидіти склавши руки. Його основною метою є виявлення, зіткнення і подолання страху. Набирайтеся хоробрості і беріть все під контроль. Успіху і все буде добре!

Коли відзначають "День зустрічі з вашими страхами"?

РікДатаДень
20248 ЖовтняВівторок
202514 ЖовтняВівторок
202613 ЖовтняВівторок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 8 жовтня