Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День коміксів - свято 25 вересня

День коміксів

Відзначається: щороку 25 Вересня

День коміксів відзначають щорічно 25 вересня. Комікс - це загальна назва для всіх історій-коміксів, де сюжет розповідається переважно за допомогою ілюстрацій, а не тексту. Великі комікси, де в малюнках викладається повноцінний художній твір, називають графічними романами, а короткі комікси об'ємом в кілька малюнків - стріпами.

Саме слово «комікс» утворилося в результаті злиття двох англійських слів: comic (комічний, смішний) і strip (смуга, картинка). У власному розумінні слова comics з'явився тільки в результаті конкурентної боротьби між великими нью-йоркськими журналами, в яких він друкувався в 90-х роках XX століття.

Потрібно сказати, що діти дуже люблять комікси, так як тексту в них мало, а сторінки оформлені яскравими і барвистими картинками. Майже всі історії в них захоплюючі, веселі та пізнавальні. Багато батьків побоюються коміксів, вважаючи, що вони погано впливають на розвиток дитини. Але робити цього не варто, адже графічні романи прищеплять любов до читання, посприяють розвитку уяви і допоможуть дитині знайти відповіді на важливі для неї питання. Це прекрасний варіант дозвілля для дітей будь-якого віку.

До речі, багато людей вважають, що комікси - це найпростіший спосіб прищепити дитині любов до читання з самого маленького віку. Крім цього, дитячі графічні романи - це не звичайні історії, які не несуть ніякого сенсу і користі для дитини. Захоплюючі сюжети коміксів повідають дітям про благородство, дружбу і справедливість. Вони покликані не тільки розважати дітей, в них зачіпаються важливі і часом навіть складні теми.

Цікавий факт про комікси. Колекція унікальних коміксів була продана з аукціону в Парижі за 650 тисяч євро. За даними організатора торгів (аукціонного дому "Сотбіс") - з молотка пішло близько сотні найпопулярніших серед колекціонерів картинок і малюнків знаменитих європейських, американських і японських художників. Це дійсно справжня любов до коміксів!

Коли відзначають "День коміксів"?

РікДатаДень
202425 ВересняСереда
202525 ВересняЧетвер
202625 ВересняП'ятниця
202725 ВересняСубота
202825 ВересняПонеділок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 25 вересня