Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День ділової книги - свято 28 вересня

День ділової книги

Відзначається: щороку 28 Вересня

Починаючи з 2015 року, в деяких країнах відзначають досить незвичайне свято - День ділової книги. Жанром ділової літератури вважають сьогодні жанр, призначений для того, щоб навчити людей управляти власним бізнесом. Потрібно сказати, що з кожним роком подібна література стає все популярнішою.

Тиражі ділових книг стають все більшими, а автори набувають популярність. Існують видавництва, головна спеціалізація яких випускати таку ділову літературу. Виникає питання, чи дійсно потрібні ділові книги?

На сьогоднішній день, ділову літературу активно читає практично кожен, хто прагне до саморозвитку та підвищення свого професіоналізму. І зовсім не дивно, що у ділової книги з'явилося своє власне свято.

Бізнес, маркетинг, діловий етикет, ведення переговорів, фінанси - тисячі і тисячі книг пропонують рішення, пояснення, інструкції і чек-листи. Якщо книгу відносять до ділової літератури, то в ній розповідають про те, як потрібно організувати ефективний бізнес. Книги по діловій літературі або іншими словами - ділові книги, навчать ставити і визначати цілі, досягати їх і правильно використовувати свої результати.

Ділова література є не просто розповіддю або підручником про те, як навчитися економити. Радимо Вам читати книги, оскільки в цих книгах є багато практичних історій про те, як при використанні теоретичної бази досягти хороших результатів у реальному житті. Якщо теорія, відірвана від практики, то вона буде мертвою, незрозумілою і непереконливою для читачів.

Всі автори ділових книг - практики, які мають індивідуальний підхід до розкриття теорії. Викладають вони це на основі власного досвіду. Читач, по суті, отримає багато прикладів, які можна використовувати для свого підприємства.

Для отримання користі від ділової літератури, потрібно розуміти, що це - не художня література. Почитати книгу з управління персоналом в метро або посібник з аналізу конкурентів під час обідньої перерви не вийде. В цьому випадку - в голові нічого не затримається.

Існують правила, які формують раціональне ставлення до ділової літератури і допомагають з самого початку підійти до самоосвіти ефективно:

  • віддавайте перевагу паперовим книгам, щоб можна було робити позначки олівцем;
  • ставтеся скептично навіть до найавторитетніших авторів (це зовсім не означає сумніватися в кожному слові, лише аналізувати всю вхідну інформацію);
  • ретельно вибирайте ділові книги;
  • прочитавши книгу, напишіть на неї коротке резюме;
  • розповідайте про прочитане людям, які цікавляться цією ж тематикою;
  • систематизуйте своє читання, так як на відміну від художніх книг, ділові книги часто не відносяться ні до цікавих, ні до захоплюючих - тому самодисципліна тут дуже важлива.

Відзначте цей день, прочитавши будь-яку ділову книгу, тема якої Вас цікавить в даний момент.

Коли відзначають "День ділової книги"?

РікДатаДень
202428 ВересняСубота
202528 ВересняНеділя
202628 ВересняПонеділок
202728 ВересняВівторок
202828 ВересняЧетвер
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 28 вересня