Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День братів і сестер - свято 10 квітня

День братів і сестер

Відзначається: щороку 10 Квітня

Історія появи свята

10 квітня щорічно відзначають День братів і сестер. Ініціатором свята є американка Клаудія Еварт, помічник юриста з Манхеттена. Вона втратила брата і сестру в ранньому віці. Для того, щоб вшанувати їх пам'ять Клаудія в 1995 році в США створила День братів і сестер, який сьогодні є днем ​​святкування у всьому світі. Дату для свята Клаудія вибрала 10 квітня, тому що саме в цей день народилася її покійна сестра Лізетт.

Клаудія також заснувала в 1997 році фонд «Дня братів і сестер», який працює над тим, щоб це свято отримало федеральне визнання в Сполучених Штатах Америки, а також щоб заснувати Міжнародний день братів і сестер через Організацію Об'єднаних Націй.

У деяких країнах в День братів і сестер проводяться фестивалі близнюків і двійнят. Саме в цей день такий захід носить символічний характер і об'єднує безліч учасників і глядачів.

Чому такий важливий цей день?

Відносини братів і сестер - це відносини на все життя, які зазвичай тривають від колиски до могили. Брати і сестри - наші кращі друзі, які заохочують нас бути кращими, є нашими головними мотиваторами і конкурентами. Думка про те, що брати і сестри завжди на твоєму боці і підтримають у важку хвилину, додає впевненості в завтрашньому дні. Наші брати і сестри розуміють і люблять нас, не дивлячись ні на що.

Сьогоднішнє свято безсумнівно зміцнює відносини між братами і сестрами. Найцінніше - це час, проведений разом, щира радість і підтримка один одного. Звичайно пам'ятати і піклуватися один про одного потрібно постійно, а не тільки раз на рік - 10 квітня.

Завжди пам'ятайте, що головне - це підтримання хороших відносин в сім'ї. І це свято є приємним приводом для того, щоб зібратися в колі сім'ї, влаштувати вечір добрих спогадів, приготувати невеликі подарунки один одному і просто весело провести час разом.

Як відсвяткувати День братів і сестер?

Якщо є можливість, чудово провести братам і сестрам цей день разом, поділитися дитячими спогадами, разом посміятися чи посумувати. У випадку, коли брата чи сестри вже немає в цьому житті, варто присвятити день спогадам про них.

Дітям у власній родині слід розповісти про День братів і сестер та пояснити його значення. Чим раніше вони усвідомлять, що стосунки між братами й сестрами мають бути теплими й довірливими, тим більше щасливих днів буде в їхньому житті.

Обов'язково привітайте сьогодні своїх братів і сестер зі святом, розповівши їм наскільки важливим є ваш з ними зв'язок. Завдяки цьому святу з'являється зайвий привід подзвонити або написати один одному, привітати зі спільним святом або просто запитати: «Як справи?».

Коли відзначають "День братів і сестер"?

РікДатаДень
202410 КвітняСереда
202510 КвітняЧетвер
202610 КвітняП'ятниця
202710 КвітняСубота
202810 КвітняПонеділок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 10 квітня