Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День білого вина - свято 4 серпня

День білого вина

Відзначається: щороку 4 Серпня

Щорічно  4 серпня відзначають День білого вина. Ми впевнені, що знайдеться в світі достатня кількість бажаючих приєднатися до свята і отримати насолоду від бокалу цього універсального напою.

Білі вина є відмінним аперитивом перед їжею, відповідним компаньйоном до рибних страв або страв з білого м'яса, а також прекрасним доповненням до десерту. Біле вино зазвичай вважається більш легким і освіжаючим, ніж червоне вино. Безсумнівно, воно є кращим алкогольним напоєм для мільйонів людей в усьому світі.

Отже, будь то «Рислінг» (Всесвітній день білого вина «Рислінг» - 13 березня), «Шардоне» (Міжнародний день білого вина «Шардоне» відзначають щорічно в четвер перед останнім понеділком травня) або Совіньон Блан (Міжнародний день білого вина «Совіньйон Блан» - 07 травня), 4 серпня настав День білого вина. Саме час розслабитися і побалувати себе цим дивовижним напоєм.

Палітра ароматів білого вина ширше, ніж у червоного. Коли ми говоримо про ароматичні сорти винограду, то це якраз білі сорти, які багаті летючими ароматичними речовинами - терпенами. Дослідники вин прийшли до висновку, що біле вино має свій власний унікальний список корисних для здоров'я хімічних речовин і антиоксидантів, який відрізняє його від червоного вина. І якщо ви, як і більшість любителів вина, віддаєте перевагу білому вину, то, вживаючи його помірно, ви маєте шанси поправити здоров'я в п'яти відносинах.

По-перше, вживання білого вина може поліпшити серцево-судинну і метаболічну функцію. По-друге, біле вино може підтримувати функцію легенів і здійснює на них більш позитивний вплив, ніж червоне вино. По-третє, кавова кислота, яка міститься в білому вині знижує ризик захворювань нирок. До слова, цією речовиною багаті шавлія, м'ята, чебрець, цейлонська кориця, аніс, насіння соняшнику. По-четверте, деякі дослідники показали, що антиоксиданти, специфічні для білого вина, можуть забезпечити захист від зниження когнітивних функцій. До когнітивних функцій відносяться: пам'ять; мова; вміння концентрувати увагу; вміння впізнавати об'єкти (поглядом, на слух, на дотик); вміння здійснювати цілеспрямовані рухи. І, нарешті, по-п'яте, біле вино може допомогти в регуляції рівня «поганого» холестерину.

Ми вважаємо, що годі й шукати кращого способу відсвяткувати День білого вина, ніж запросити друзів, відкрити пляшку білого вина і насолодитися його унікальним освіжаючим смаком. Тільки пам'ятайте, все повинно бути в міру! Ще раз зі святом!

Коли відзначають "День білого вина"?

РікДатаДень
20244 СерпняНеділя
20254 СерпняПонеділок
20264 СерпняВівторок
20274 СерпняСереда
20284 СерпняП'ятниця
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 4 серпня

День Повітряних сил Збройних сил України
4 серпня 2024
Перехідне свято (щорічно в першу неділю серпня)
День Повітряних сил Збройних сил України
День прощення
4 серпня 2024
Перехідне свято (щорічно в першу неділю серпня)
День прощення