Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День коня - свято 13 грудня

День коня

Відзначається: щороку 13 Грудня

13 грудня щорічно відзначають День коня, який був створений, щоб згадати про економічний, історичний та культурний внесок коней. Любителі коней зберуться 13 грудня, щоб висловити свою вдячність цим величним створінням. Насамперед, чотириногих друзів та помічників купають, потім акуратно розчісують і прикрашають різноманітними стрічками, годують добірним вівсом, пригощають солоними окрайцями, а також домашнім печивом у вигляді коней та копит.

Дивно, але ж це факт! Кінь за сукупністю можливостей зору, дотику, нюху та пам'яті не може зрівнятися з жодною іншою твариною. Коні добре вловлюють запахи і запам'ятовують їх. Відомі цікаві факти, коли кінь долав великі відстані у пошуках втраченого господаря, чи повертався додому з війни. Нюх допомагає сліпим коням відмінно орієнтуватися в просторі, знаходячи шлях до стайні, їжі, інших тварин і господаря.

Якщо у Вас є можливість, обов'язково проведіть цей день із чудовими тваринами – конячками! Почастуйте їх свіжою морквою та яблуками! Впевнені, вони залишаться задоволеними! Насправді, люди дуже давно пов'язані з кіньми, тому має сенс присвятити їм цілий день!

Коли відзначають "День коня"?

РікДатаДень
202413 ГрудняП'ятниця
202513 ГрудняСубота
202613 ГрудняНеділя
202713 ГрудняПонеділок
202813 ГрудняСереда
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 13 грудня

Фестиваль «Ескаляд» - Швейцарія
13 грудня 2024
Перехідне свято (щорічно в п'ятницю, найближчу до 11 грудня)
Фестиваль «Ескаляд» - Швейцарія