Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Міжнародний день солідарності людей (International Human Solidarity Day) - свято 20 грудня

Міжнародний день солідарності людей

International Human Solidarity Day

Відзначається: щороку 20 Грудня

20 грудня щорічно у всьому світі, починаючи з 2006 року, відзначають Міжнародний день солідарності людей (International Human Solidarity Day). Щороку він присвячується якійсь темі, яка визначає завдання та перспективи на майбутнє.

Проголошено це міжнародне свято Організацією Об'єднаних Націй з метою розвитку культури солідарності та духу взаємодопомоги для досягнення соціальної справедливості та боротьби з бідністю. Солідарність є однією з основних цінностей міжнародних відносин у двадцять першому столітті.

Єдність людей полягає у різноманітності, взаємній відповідальності, взаємодопомозі та спільності інтересів, необхідних для досягнення спільних цілей та майбутнього, шляхом формування та виконання певних планів, програм та політики.

Однозначно, для подолання різних протиріч всі країни повинні діяти більш узгоджено, а для цього необхідна солідарність. При цьому солідарність має бути гнучкою. Гнучкість дозволяє узгодити спільні політичні кроки з думкою, нагальними інтересами та особливостями кожної зі світових держав. У свою чергу, це найкращий спосіб підтримати ідею спільної долі та знизити ризики поділу планети.

За традицією святкування Дня солідарності висвітлюється у пресі, по телебаченню, у соціальних мережах. До народів усіх країн звертається голова ООН і вкотре нагадує людям, що глобальні завдання, пов'язані з викоріненням бідності, безробіття, тяжких хвороб та епідемій, можна вирішити лише спільними зусиллями всіх країн, а не окремих соціальних груп.

Ми з Вами повинні брати участь, хто як може, у боротьбі проти гноблення народів, зростання несправедливості, за припинення воєнних дій. Сьогодні одним із головних стратегічних завдань людства є створення безпечної у всіх відносинах світової спільноти.

Коли відзначають "Міжнародний день солідарності людей"?

РікДатаДень
202420 ГрудняП'ятниця
202520 ГрудняСубота
202620 ГрудняНеділя
202720 ГрудняПонеділок
202820 ГрудняСереда
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 20 грудня

День аутсайдера
20 грудня 2024
Перехідне свято (щорічно у третю п'ятницю грудня)
День аутсайдера