Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День народження баночного пива - свято 24 січня

День народження баночного пива

Відзначається: щороку 24 Січня

Щороку 24 січня у світі відзначають День народження баночного пива. Саме цього дня в 1935 році з'явилося перше баночне пиво. Нововведення настільки припало до смаку населенню, що вже через півроку збут пива в металевих банках в п'ять з половиною разів перевершив звичайні продажі. Попит все зростав і вже через рік на нові технології упаковки пива перейшли двадцять три заводи США.

Спочатку банка відкривалася як звичайна консервна. Потім був придуманий спеціальний ніж (як сучасна відкривачка), яким можна було проколоти дірку в кришці. Інструкція знаходилася прямо на банці - прочитав, відкрив і випив. Самі банки виготовлялися зі сталі, пиво в них швидко псувалося. Цікаво, що після Другої Світової війни банки стали довшими, метал більш тонким і іншого складу.

Алюміній для виготовлення банок першими стали використовувати гавайці в 1958 році. А коли пивоварна компанія Pittsburgh Briwing Co спільно з пакувальною фірмою Alcon, запропонували любителям напою спробувати пиво в алюмінієвих банках з клапанним відкриванням - це викликало справжній фурор!

Безумовно, в сучасному світі пиво є наймасовішим і найпопулярнішим алкогольним напоєм, який не знає собі рівних за обсягом виробництва і асортименту. До речі, найпопулярнішим видом пінного напою є «Лагер». Його варять і купують найчастіше, частка «Лагеру» в світовому споживанні доходить до 80%.

У пиві багато міді, цинку, калію, фолієвої кислоти, магнію, фосфору, заліза, які необхідні організму людини. Напій також багатий на вітаміни В1 і В2, присутніх в пиві в тій формі, яка легко засвоюється організмом. Пиво також багате аскорбіновою кислотою, що наповнює організм вітаміном С.

Коли відзначають "День народження баночного пива"?

РікДатаДень
202424 СічняСереда
202524 СічняП'ятниця
202624 СічняСубота
202724 СічняНеділя
202824 СічняПонеділок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 24 січня