Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Міжнародний день читання для мене, Міжнародний день «Почитай мені» - свято 19 березня

Міжнародний день читання для мене

Міжнародний день «Почитай мені»

Відзначається: щороку 19 Березня

19 березня щорічно в усьому світі відзначають Міжнародний день читання для мене або Міжнародний день «Почитай мені».

Коли ми були маленькими, час відходу до сну означав кілька речей. По-перше, це часто означало прийняти теплу ванну, щоб чистим відправитися спати. По-друге, випросити склянку води не менше трьох разів. І, звичайно ж, притиснутися до батьків, щоб вони розповіли нам цікаву казку на ніч. Було щось в їх голосі, який розповідав нам наші улюблені історії, що допомагало нам зануритися в солодкий сон. Уві сні, нам часто снилися ці казки і їх захоплюючі герої. Саме 19 березня, ми з теплотою згадуємо ці дні і нам хочеться цими моментами з дитинства поділитися зі своїми близькими, і це Міжнародний день читання для мене.

Міжнародний день «Почитай мені» був заснований Фондом дитячих листів для заохочення зростання і поширення грамотності серед дорослих, так як в багатьох країнах світу їх грамотність є проблемою, і багато хто просто не вміють читати. Необхідно було створити свято, щоб зміцнити основи грамотності шляхом читання для наших дітей, і таким чином народився «Міжнародний день читання для мене»!

Коли ви збираєтеся лягти спати, знайдіть час, щоб поділитися з ким-небудь цікавою історією, прочитати її комусь. Будь то дитина або ваш партнер, читання - відмінний спосіб закінчити день і приготуватися до солодкого сну. Читання також розширює словниковий запас, заохочує творчість і в цілому допомагає у всіх аспектах пізнання. Крім того, читанням для коханої людини, яка знаходиться поруч з вами, ви також будете підтримувати здоров'я вашого мозку і сприяти спілкуванню з оточуючими.

Відзначте цей день читанням, обов'язково!

Коли відзначають "Міжнародний день читання для мене"?

РікДатаДень
202419 БерезняВівторок
202519 БерезняСереда
202619 БерезняЧетвер
202719 БерезняП'ятниця
202819 БерезняНеділя
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 19 березня

Всесвітній день соціальної роботи
19 березня 2024
Перехідне свято (щорічно в третій вівторок березня)
Всесвітній день соціальної роботи