Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Міжнародний день Гаррі Поттера (International Harry Potter Day) - свято 2 травня

Міжнародний день Гаррі Поттера (International Harry Potter Day)

Відзначається: щороку 2 Травня

Сьогодні - 2 травня (і тепер уже щороку в цей день) дивовижне свято - Міжнародний День Гаррі Поттера або Всесвітній день Гаррі Поттера (International Harry Potter Day), яке відзначають у всьому світі шанувальники «Поттеріани». Цей день схвалив навіть Девід Кемерон - колишній прем'єр-міністр Англії (принаймні - ходить така чутка). «Сподіваємося, що діти і дорослі будуть завжди згадувати мужній характер хлопчика, який вижив. Також ми цінуємо той внесок, який зробила для суспільства незрівнянна Джоан Роулінг. Пам'ятайте, що Гаррі Поттер - це не просто книги і фільми, це уособлення перемоги добра над злом, нам багато чого треба повчитися у цих книг», - говорив колишній прем'єр-міністр.

Чому 2 травня, а не інший день? Саме в цей день відбулася легендарна і культова битва за школу Хогвартс, а також закінчилася Друга магічна війна. Гаррі Поттер зумів перемогти того, хто заподіяв йому найбільшої шкоди в житті - лорда Волан де Морта.

Якщо ви не знаєте, то нагадаємо вам, що найперша книга про Гаррі Поттера з'явилася в 1997 році. Читають найбільше з усіх книг про Гаррі Поттера - «Гаррі Поттер і філософський камінь». Придумала цей приголомшливий світ чарівників і звичайних людей чудова Джоан Роулінг. В її книгах читачі цінують неймовірний сюжет, детальний опис світу і опрацьовані дрібні деталі, а також чарівну атмосферу. Багато дітей виросли на Гаррі Поттері, а в Британії його вважають мало не справжнім чарівником. До речі, з'ясувалося, що понад 92% британців прочитали хоча б одну книгу про Гаррі Поттера. Це дійсно чудово, що багато дітей з самого дитинства розуміють, що є добро, а що є зло.

Дуже багато хорошого і повчального демонструють нам книги про Гаррі Поттера. Це - любов, сила, мужність, добро, характер, стійкість, завзятість і неймовірне бажання допомогти кожному, хто потребує твоєї допомоги. Це історія, яка змушує людей задуматися про те, як ми проживаємо своє життя. Вона безсумнівно потрапила у світову історію і стала культовою, а Гаррі Поттера знають майже у всіх країнах світу. Цікаво, що в деяких країнах навіть є діти з таким ім'ям. Існує цікава статистика, згідно з якою понад 61% читачів заявили, що роман Джоан Роулінг про Гаррі Поттера вплинув на їх світогляд.

Сьогодні вітаємо всіх шанувальників і фанатів книг про Гаррі Поттера! І хоча історія про хлопчика зі шрамом завершилася вже дуже давно, а раптом Джоан Роулінг напише продовження і розповість вже про життя дітей відомих героїв? Будемо з надією і нетерпінням чекати нових чудових історій!

Коли відзначають "Міжнародний день Гаррі Поттера (International Harry Potter Day)"?

РікДатаДень
20242 ТравняЧетвер
20252 ТравняП'ятниця
20262 ТравняСубота
20272 ТравняНеділя
20282 ТравняВівторок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 2 травня