Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Всесвітній день телебачення - свято 21 листопада

Всесвітній день телебачення

World Television Day

Відзначається: щороку 21 Листопада

21 листопада кожного року, починаючи з 1997 року, відзначають міжнародне свято - Всесвітній день телебачення (World Television Day). Цей день був офіційно заснований Генеральною Асамблеєю ООН резолюцією №A / RES / 51/205 від 17 грудня 1996 року. Дата вибрана не випадково, а приурочена проведенню першого Всесвітнього телевізійного форуму - 21 листопада 1996 року.

На думку багатьох людей, телебачення відіграє важливу роль у людському житті і робить його простіше. На додаток до незаперечних недоліків, телебачення має багато суттєвих переваг. Безумовно, сучасна людина може отримати для себе користь, переглядаючи загальноосвітні програми, дізнаючись про події, які відбулися в країні і в світі. Ми також, відпочиваємо, переглядаючи улюблені розважальні програми і серіали.

Телебачення в даний час увійшло в кожен будинок і є своєрідним вікном у світ, який нас оточує. Воно також одне з найпотужніших засобів комунікації і поширення інформації. Варто також відзначити, що телебачення використовується для передачі інформації про свободу вираження думок і підвищення культурного розмаїття.

Ще одним аргументом на користь переваги телебачення є діяльність сучасних журналістів. Завдяки їм, ми дізнаємося про те, де можна зробити ремонт автомобіля або пральної машинки, про порушення прав людини і несправедливості у світі, про різні соціальні проблеми і способи їх вирішення.

Телебачення є тим інструментом, який несе людям освіту, вічні цінності, схильність до миру і творення. Будь-яка людина на планеті, не раз сяде перед телевізором, щоб подивитися цікавий фільм, який допоможе їй розслабитися, а може навіть призведе до розгляду власного життя і переоцінці сформованих цінностей.

Кращий спосіб відсвяткувати Всесвітній день телебачення - це включити телевізор і подивитися якусь цікаву передачу або захоплюючий фільм в колі родини або друзів. Це ідеальний час, щоб заново пережити і знову подивитися деякі з визначних моментів телебачення.

Вітаємо сьогодні всіх операторів, ведучих новин, монтажерів, сценаристів телепередач, дикторів, випускаючих редакторів, звукорежисерів, освітлювачів, кінорежисерів, тележурналістів і репортерів, а також обслуговуючих співробітників зі Всесвітнім днем ​​телебачення!

Завдяки Вам ми бачимо по телебаченню все нове і інформативне, смішне і кумедне. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб цікаві ідеї Вас не покидали, а оптимізм і рішучість супроводжували кожен Ваш робочий день.

Коли відзначають "Всесвітній день телебачення"?

РікДатаДень
202421 ЛистопадаЧетвер
202521 ЛистопадаП'ятниця
202621 ЛистопадаСубота
202721 ЛистопадаНеділя
202821 ЛистопадаВівторок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 21 листопада

День відмови від куріння
21 листопада 2024
Перехідне свято (щорічно в третій четвер листопада)
День відмови від куріння
Всесвітній день філософії
21 листопада 2024
Перехідне свято (щорічно в третій четвер листопада)
Всесвітній день філософії