Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День знайомства з вашими клієнтами

День знайомства з вашими клієнтами

Відзначається: щорічно в третій четвер липня

Щорічно в третій четвер кварталу (січень, квітень, липень, жовтень) відзначають незвичайне свято - День знайомства зі своїми клієнтами. У цей день всім компаніям і підприємствам нагадують про необхідність звернутися до своїх клієнтів і дізнатися їх краще.

Безумовно в час цифрових технологій і великих мережевих магазинів особисті зв'язки, які колись встановлювалися власниками або працівниками підприємств зі своїми клієнтами, не так часті або міцні, як раніше. День знайомства зі своїми клієнтами покликаний змінити ситуацію і зміцнити відносини між продавцями і покупцями, а також між підприємствами і їх клієнтами.

Якщо Ви зміцните ваші відносини з клієнтами, це також буде дуже вигідно в економічних інтересах вашого бізнесу. До речі, провідні компанії отримують 20% доходу від постійних клієнтів, які повертаються протягом першого місяця.

Постарайтеся сьогодні докласти додаткових зусиль, щоб краще пізнати клієнтів, з якими ви працюєте. Просто встановіть з ними контакт, щоб показати наскільки вони важливі і цінні для вас. Загалом, докладайте сьогодні, як можна більше зусиль, щоб познайомитися з тими, хто витрачає свої гроші в тому місці, яке належить вам або де ви працюєте.

Ваше завдання на сьогодні (хоча це не завадить і в повсякденній роботі) - знайти підхід до кожного клієнта, бути на крок попереду, вгадуючи його потреби, щоб вони до вас поверталися знову і знову. Логічно і зрозуміло, що ви повинні знати, хто ваш клієнт, щоб вибудовувати з ним довгострокові і взаємовигідні відносини. Всі клієнти, як і всі звичайні люди - дуже різні. І тільки знаючи їхні потреби, ви зможете будувати таку систему взаємин, яка і їх буде задовольняти, і вам приносити прибуток.

Успіхів!

Коли відзначають "День знайомства з вашими клієнтами"?

РікДатаДень
202418 ЛипняЧетвер
202517 ЛипняЧетвер
202616 ЛипняЧетвер
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 18 липня