Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День німецького бутерброда, День німецького бутерброда (German Butterbrot Day) в Німеччині

День німецького бутерброда

German Butterbrot Day

Відзначається: щорічно в останню п'ятницю вересня

Щорічно в останню п'ятницю вересня в Німеччині відзначають неофіційне свято - День німецького бутерброда (German Butterbrot Day). Ідея проведення Дня бутерброда належить маркетинговій компанії німецького сільського господарства (CMA). Вперше свято було відзначено в 1999 році. День бутерброда настільки полюбився в країні, що навіть після припинення існування СМА, свято залишилося і досі відзначається по всій Німеччині.

Взагалі, слово «бутерброд» описує шматок хліба, покритий маслом. За складом слово чисто німецьке: «буттер (butter)» - «масло», «брод (bread)» - «хліб». Сьогодні ж ми вкладаємо в нього ширший зміст. З хліба готують найрізноманітніші бутерброди і їх існує велика кількість.

Без бутербродів неможливо уявити наше сьогоднішнє життя. Їх беруть з собою завжди і скрізь - на обіди в офіс, в школу, на пікнік, на прогулянку і т.д. Приготувати їх зовсім нескладно. Основу бутербродів становить чорний або білий хліб, порізаний скибочками.

Безумовно, бутерброд є воістину дуже корисним і смачним винаходом людства. Ще в середні віки замість тарілок люди використовували великі шматки хліба, на які клали рибу, овочі, м'ясо та іншу їжу. Коли з'їдали всі ці продукти, хліб, що залишився віддавали собакам, викидали, а якщо сім'я бідна - то теж з'їдали.

До речі, у німців любов до бутербродів дуже давня. Це зовсім не дивно, так як в Німеччині існує понад три тисячі видів хлібобулочних виробів. При цьому в кожному окремому місті можуть бути свої традиції приготування і поїдання бутербродів, а у кожного різновиду бутерброда може бути своя назва.

Смачні бутерброди - це найрізноманітніші бутерброди! Це можуть бути і звичні всім холодні бутерброди з сиром, шинкою, ікрою, ковбасою і великим безліччю інших продуктів, а також чарівні бутерброди-канапе або ситні гарячі бутерброди.

Інгредієнти для приготування смачних бутербродів можуть бути різними. Все залежить від особистих переваг і смаків. Це можуть бути червона (або навіть чорна!) ікра, шпроти, різні овочі і фрукти, ковбасні або м'ясні вироби, гриби, сири, риба, паштети, морепродукти, всілякі консервовані продукти та т. д. Так як бутерброди є однією з найпопулярніших закусочних страв, їх рецепти постійно зазнають найрізноманітніших змін.

Пропонуємо всім сьогодні приєднатися до жителів Німеччини та відсвяткувати День бутерброда! Зробити це дуже просто і смачно - приготувати і з'їсти який-небудь типовий німецький бутерброд або ж бутерброд по Вашому улюбленому рецепту. Смачного!

Коли відзначають "День німецького бутерброда"?

РікДатаДень
202427 ВересняП'ятниця
202526 ВересняП'ятниця
202625 ВересняП'ятниця
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 27 вересня