Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Всесвітній день якості (World Quality Day)

Всесвітній день якості

World Quality Day

Відзначається: щорічно у другий четвер листопада

Щорічно в багатьох країнах у другий четвер листопада відзначають Всесвітній день якості (World Quality Day). Всесвітній день якості був затверджений в 1989 році за ініціативою Європейської організації якості (ЕОК) (European Organization for Quality, EOQ) і він ідеально підходить для того, щоб змусити людей говорити про якість і цінності, яку вона додає бізнесу.

Європейська організація якості (EOQ) є європейською міждисциплінарною організацією, яка прагне до ефективного поліпшення в сфері якості в найширшому сенсі. EOQ діє в якості координуючого органу і каталізатора своїх 23 національних репрезентативних організацій (НР). Мережа EOQ, що охоплює організації з європейських країн і всього світу, об'єднує тисячі експертів і компанії в області якості.

Якістю називають сукупність властивостей, які обумовлюють придатність задовольняти певні потреби відповідно до призначення. Іншими словами, якісними є ті продукція і послуги, які задовольняють існуючі потреби. Це відноситься і до товарів, і до послуг.

Безумовно, погана якість товарів і послуг, виступає в ролі стримуючого і негативного в економічних відносинах фактору для всієї світової спільноти, для кожного споживача. Основною метою Всесвітнього дня якості є підвищення значення високої якості продукції та послуг, а також активізація тієї діяльності, яка спрямована на привертання загальної уваги до проблем якості.

Погодьтеся, якість на сьогоднішній день є вирішальним фактором внутрішнього балансу, здоров'я, гармонії, душевного спокою кожного з нас. Насправді, якість продукції, що випускається залежить від якості процесів на підприємстві, як виробничих, так і тих, які забезпечують це виробництво. Прозорість і керованість цих процесів забезпечує ефективну роботу підприємства, а, отже, дозволяє неухильно дотримуватися політики компанії в області якості і задовольняти потреби покупців найбільш повно.

Традиційно в цей день влаштовуються різні тематичні конференції, міжнародні форуми і виставки, семінари, на яких обговорюються проблеми якості послуг і товарів. Проводяться урочисті наради і корпоративи, а громадські організації проводять мирні ходи щодо захисту прав споживачів. Щорічно вибирається загальна тема для всіх заходів.

Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо побільше якості в усьому: в звичайних речах, в повсякденності, в роботі, в стосунках. Нехай завжди будуть якісними і здоров'я, і ​​особисте щастя, і кар'єрне зростання, і відпочинок!

Коли відзначають "Всесвітній день якості"?

РікДатаДень
202414 ЛистопадаЧетвер
202513 ЛистопадаЧетвер
202612 ЛистопадаЧетвер
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 14 листопада

Всесвітній день курки
14 листопада 2024
Перехідне свято (щорічно у другий четвер листопада)
Всесвітній день курки