Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Помаранчевий день - свято 5 вересня

Помаранчевий день

Відзначається: щороку 5 Вересня

Початок осені, неймовірно красивої і мальовничої пори! Краса бабиного літа заворожує, а одним з основних кольорів цієї пори стає помаранчевий. 5 вересня кожного року відзначають незвичайне і чарівне свято - Помаранчевий день.

Помаранчевий колір - це колір оптимізму, який дарує заряд бадьорості, позитивний настрій, підвищує самооцінку і вселяє впевненість у своїх силах. Цей колір виходить, коли об'єднуються червоний і жовтий кольори. Вважають, що саме цей колір має величезний вплив на поведінку і долю людини, так як він вважається самим гарячим із загальної райдужної палітри.

Варто відзначити, що помаранчевий колір завжди асоціювався з теплом Сонця, внутрішнім напруженням і невичерпною енергією. Будучи більш гарячим, ніж жовтий, помаранчевий вважався у чаклунів, цілителів більш могутнім і потужним кольором.

Для жінки помаранчевий колір є енергетичним підживленням. Якщо представниця жіночої статі буде носити наряди даних відтінків, то мимоволі приверне до себе увагу протилежної статі і викличе заздрість у своїх подруг.

Щаслива і задоволена людина обов'язково буде оточувати себе помаранчевими відтінками. Вони викликають приємне відчуття комфорту і грають величезну роль для загального позитивного настрою. Створюється враження, ніби сонце пестить в променях всіх, хто носить на собі частинку енергетики найсмачніших фруктів і овочів.

Коли людина дивиться на яскраво-помаранчеву палітру, у неї відразу виникає бажання випити якийсь напій, що бадьорить, наприклад, у вигляді апельсинового соку. До речі, цей всім відомий і дуже смачний фрукт асоціюється саме з помаранчевим кольором. Вся рослинна їжа з даної кольоровою гамою є корисною, багатою на вітаміни і дуже смачною.

У Помаранчевий день хочеться потрапити туди, де тепло і весело. Від цього піднімається гарний настрій. Деякі вчені стверджують, що символіка апельсинових тонів здатна збільшити рівень гемоглобіну в крові. Це відбувається тому, що в даному відтінку присутній червоний колір, а це колір нашої крові. Без неї ми не зможемо прожити і дня.

Коли відзначають "Помаранчевий день"?

РікДатаДень
20245 ВересняЧетвер
20255 ВересняП'ятниця
20265 ВересняСубота
20275 ВересняНеділя
20285 ВересняВівторок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 5 вересня