Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День альпаки - свято 10 вересня

День альпаки

Alpaca Day

Відзначається: щороку 10 Вересня

Щорічно 10 вересня відзначають День альпаки, який присвячений дивовижним тваринам, що мають не лише милий зовнішній вигляд, але і позитивний, доброзичливий характер.

Альпака - ця південноамериканська домашня тварина, яка відноситься до сімейства верблюжих. Мешкають ці тварини в Андах на висоті 3500-5000 метрів, на території Еквадору, південного Перу, північного Чилі і західної Болівії. Одомашнили цих тварин близько 6000 років тому індійці Перу. Передусім, альпака цінується за свою шерсть, з якої роблять ковдри, одяг і багато що інше.

Треба відмітити, що альпаки - милі, пухнасті тварини, які мають унікальний характер, чутливі до довкілля і слухняні за своєю природою. Це дуже сором'язлива і дуже розумна тварина, яка не любить проявляти агресію. У цьому сенсі альпака сильно відрізняється від лам, які не проти плюнути в кривдника або штовхнути його. Альпака відмінно ладнає з людиною, не дивно, що у цієї тварини є свій власний день у святковому календарі.

Унікальні характеристики альпак :

  • шерсть альпаки є однією з найцінніших і м'якших на планеті, при цьому вона легка, тепла і гіпоалергенна;
  • альпаки відрізняються своїм доброзичливим і спокійним характером, вони легко спілкуються з людьми і іншими тваринами;
  • альпаки прекрасно адаптуються до різних кліматичних умов, що робить їх привабливими для розведення в різних регіонах світу.

День альпаки - це час для привертання уваги до важливості охорони і захисту тварин. Багато популяцій альпаки по всьому світу знаходяться під загрозами із-за мисливського промислу, зникають з місць проживання із-за змін клімату.

Як відмітити День альпаки?

Можливо, ви можете зробити пожертвування або добровільно допомогти організаціям, що займаються охороною альпак і їх місць проживання.

Можна купити товари, виготовлені з альпакової шерсті, щоб підтримати співтовариства виробників і забезпечити свій внесок у безпечне існування цих тварин.

Якщо у вас є можливість, відвідаєте ферму альпак, щоб дізнатися більше про них, познайомитися з дивовижними створіннями і, можливо, навіть погладити їх м'яку шерсть.

День альпаки - це прекрасний привід відзначити дуже добрих і зникаючих тварин, які приносять нам радість і цінну шерсть. Цей день нагадує нам про необхідність берегти природу і її мешканців, щоб зберегти біологічну різноманітність нашої планети. Давайте відзначимо День альпаки, висловивши вдячність і турботу цим прекрасним тваринам.

Коли відзначають "День альпаки"?

РікДатаДень
202410 ВересняВівторок
202510 ВересняСереда
202610 ВересняЧетвер
202710 ВересняП'ятниця
202810 ВересняНеділя
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 10 вересня