Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День Збройних Сил в Україні - свято 6 грудня

День Збройних Сил в Україні

Відзначається: щороку 6 Грудня

Кожна цивілізована держава має армію, яка захищає її межі від зовнішніх ворогів. Верховна Рада України 6 грудня 1991 року прийняла Закон «Про Збройні Сили України», а в 1993 році на честь наших славних воїнів постановою ВРУ, саме на цей день встановлено національне свято – День Збройних Сил України.

Військове професійне свято стосується всіх категорій військовослужбовців нашої країни, будь то сухопутні, військово-морські, повітряні, десантно-штурмові сили, сили спеціальних операцій або сили територіальної оборони.

Починаючи з 24 лютого 2022 року Збройні Сили України героїчно виконують завдання з оборони, захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності нашої держави. В протистоянні з російським агресором ЗСУ захищають рубежі нашої країни та поступово деокуповують тимчасово захоплені території.

Стояти на сторожі рідної землі не тільки відповідальна місія, а й почесна. Не кожному під силу захистити людські життя, але будь-який чоловік - потенційний воїн. А значить, на нього можна розраховувати. Патріотизм, сміливість і мужність - ось що відрізняє українського воїна.

Доблесть та честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії і українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

На мужність та відвагу всіх видів ЗСУ неодноразово вказує президент України Володимир Зеленський в своїх щоденних зверненнях.

Висловлюємо сьогодні свою віру, надію і любов тим, хто готовий віддати всі сили і навіть своє життя на служіння своїй Батьківщині. Дякуємо всім, хто воює за Україну. Слава славним Збройним Силам України! Слава героям! Ми переможем!

Коли відзначають "День Збройних Сил в Україні"?

РікДатаДень
20246 ГрудняП'ятниця
20256 ГрудняСубота
20266 ГрудняНеділя
20276 ГрудняПонеділок
20286 ГрудняСереда
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 6 грудня

День подяки бармену
6 грудня 2024
Перехідне свято (щорічно в першу п'ятницю грудня)
День подяки бармену