Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День народження Санта-Клауса - свято 6 грудня

День народження Санта-Клауса

Відзначається: щороку 6 Грудня

День народження Санта-Клауса відзначається 6 грудня. Санта-Клаус є дуже цікавим персонажем у світовій історії. Заплутаність походження, проживання і зміст свята кожна народність переробила на свій лад.

За головною версією Санта-Клаус - родом з Іспанії, а свято голландське. Сінтеерклаас, так його називали в Голландії в сімнадцятому столітті, припливав до берегів Нідерландів взимку. Його поважали і вважали покровителем мореплавців. Після того, як мореплавці з Голландії вирушили підкорювати Америку, ім'я Святого Миколая трансформувалося в Санта-Клауса.

Звідки точно пливе Санта за легендою невідомо, але припливає в село Моннікедам, яке більше нічим не відзначилося в світовій історії. Його зустрічають святковим салютом і дзвонами. З прибуттям Сінтеерклааса в Нідерланди починаються різдвяні свята по всьому світу, які тривають протягом трьох тижнів.

Чікаво, що Санта не дарує ніяких подарунків на свій День народження. Тільки його слуга Чорний Піт розкидає цукерки. А Санта тільки цікавиться здоров'ям, справами, що відбуваються в селі і йде.

Святкування дня народження Санти відрізняється від святкування Нового року або Різдва. Під Новий рік батьки часто запрошують Санту додому, щоб він вручив дітям подарунки, послухав віршики. Але перш ніж прийде Санта Клаус, відчиняються двері вітальні, і з'являється чорна рука, а це Чорний Піт - слуга Санти.

Вона з'являється не для того, щоб налякати, а щоб розкидати по кімнаті солодощі і фрукти. Діти їх збирають, потім входить Санта і розпитує дітей про їхні успіхи, потім йде. А через деякий час він скаче на своєму коні по дахах, опускаючи в димохід подарунки.

Коли відзначають "День народження Санта-Клауса"?

РікДатаДень
20246 ГрудняП'ятниця
20256 ГрудняСубота
20266 ГрудняНеділя
20276 ГрудняПонеділок
20286 ГрудняСереда
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 6 грудня

День подяки бармену
6 грудня 2024
Перехідне свято (щорічно в першу п'ятницю грудня)
День подяки бармену