Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День фармацевтичного працівника в Україні

День фармацевтичного працівника в Україні

Відзначається: щорічно в третю суботу вересня

Щорічно в третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевтичного працівника. Цей день не лише важлива подія в товаристві фармацевтів, але і привід для усвідомлення важливості здоров'я і турботи про нього для кожного з нас.

Історія появи свята

Фармацевти України, як професіонали, що займаються виготовленням і продажем ліків, грають ключову роль у збереженні громадського здоров'я країни. День фармацевтичного працівника - це день вдячності і визнання для усіх, хто присвятив своє життя цій професії. Свято було встановлене Президентом України Леонідом Кучмою 7 вересня 1999 року.

Професійні вимоги до фармацевтичного працівника:

  • представник цієї професії повинен дотримуватися норм фармацевтичної етики, постійно підвищувати рівень професійних знань, умінь і навичок;
  • фармацевт повинен обов'язково сприяти лікувальному процесу, збереженню здоров'я населення, зокрема, профілактиці захворювань;
  • фармацевтичний працівник повинен виконувати свої професійні обов'язки сумлінно, зберігаючи свою професійну незалежність;
  • в обов'язковому порядку фармацевт повинен володіти повною інформацією про лікарські засоби, зокрема, про їх побічну дію і протипоказання до використання.

Інновації у фармацевтичній промисловості:

Щорічно фармацевтична промисловість України розробляє нові ліки, біотехнології, проводить генетичні дослідження. День фармацевтичного працівника нагадує про постійну необхідність розвитку медичних наук і технологій в Україні. Сьогодні фармацевти активно беруть участь в дослідженнях і нових розробках, впроваджують сучасні інновації, які значно підвищують якість життя людей.

Роль фармацевтів в суспільстві

Фармацевти грають вирішальну роль в процесі лікування і профілактики хвороб. Вони консультують пацієнтів з приводу доцільності і дозування лікарських засобів, а також попереджають про можливі побічні ефекти. Від застосування медикаментів до розробки вакцин, фармацевти приймають важливу роль в моніторингу здоров'я суспільства. Вони щодня проявляють неймовірну завзятість і відданість.

Як відзначають свято в Україні?

Цього дня в Україні проводяться різні заходи, спрямовані на підвищення обізнаності про роль фармацевтів в охороні здоров'я, а також про те, як вони сприяють досягненню цілей збереження здоров'я.

Поздоровлення з Днем фармацевтичного працівника

Цього дня надається можливість привітати усіх фармацевтів, незалежно від сфери їх діяльності - будь то аптеки, лікарні, фармацевтичні компанії або дослідницькі лабораторії. Хочеться подякувати за самовіддану працю усіх фармацевтів України. Від щирого серця бажаємо усім, хто працює у фармацевтичній промисловості України, працівникам аптечної мережі, науковцям, управлінцям, викладачам і студентам, нових досягнень, здійснення усіх задумів, міцного здоров'я. Нехай ваша плідна праця набуває нового сенсу, збагачується досвідом і приносить задоволення від виконаного боргу перед людьми, які так чекають вашої допомоги. Зі святом!

Коли відзначають "День фармацевтичного працівника в Україні"?

РікДатаДень
202421 ВересняСубота
202520 ВересняСубота
202619 ВересняСубота
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 21 вересня

День винахідника і раціоналізатора в Україні
21 вересня 2024
Перехідне свято (щорічно в третю суботу вересня)
День винахідника і раціоналізатора в Україні
Всесвітній день чистоти
21 вересня 2024
Перехідне свято (щорічно в третю суботу вересня)
Всесвітній день чистоти
День Бетмена
21 вересня 2024
Перехідне свято (щорічно в третю суботу вересня)
День Бетмена