Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

Всесвітній день віскі

Всесвітній день віскі

Відзначається: щорічно у третю суботу травня

Щороку в третю суботу травня відзначають Всесвітній день віскі, присвячений одному з найпопулярніших алкогольних напоїв у світі. Сьогодні  чудова нагода для тих, хто любить цей напій насолодитися його смаком та ароматом, а також поділитися своїми враженнями та досвідом з іншими поціновувачами віскі.

Історія Всесвітнього дня віскі

День було засновано у 2012 році з метою популяризації цього дивовижного напою та його історії. Віскі відноситься до категорії міцних алкогольних напоїв, і його виробництво та споживання відповідають законам та нормам у різних країнах.

Святкування Дня віскі

Цього дня проводяться різноманітні заходи, присвячені віскі: дегустації, майстер-класи, спеціальні заходи та акції, які проводять виробники віскі, щоб привернути увагу до своїх брендів та продуктів. Любителі віскі по всьому світу збираються разом, щоб відзначити це свято, та насолодитися смаком напою у гарній душевній компанії.

Історія віскі

Віскі - один з найпопулярніших алкогольних напоїв, створених шляхом перегонки продуктів на основі зерна. З кельтської мови віскі перекладається як «вода життя». За історію свого існування віскі тісно влився в культуру багатьох народів світу. Особливо вплив віскі відчувається в Шотландії. Перша письмова згадка про шотландський віскі датується 1494 роком, саме з цього часу віскі, який ми знаємо сьогодні, почав повільно завойовувати народну любов. На сьогоднішній день ароматний і міцний віскі займає своє заслужене місце серед алкоголю нарівні з пивом і вином.

Варто відзначити, що до цих пір між ірландцями і шотландцями ведеться суперечка про те, хто першим почав виробляти даний напій.

Цікаві факти про віскі

Вживання віскі в малих дозах благотворно впливає на метаболізм людини, а також може запобігти інсульту, серцевому нападу і навіть перешкоджати виникненню ракових клітин. Ще віскі може витримувати гранично низьку температуру - полярники, які поставили собі за мету досягти Південного полюса, брали віскі з собою, і він залишався рідким навіть при -30 ° С.

Сьогодні відмінний привід зібратися з друзями і відзначити Всесвітній день віскі, випивши келих свого улюбленого сорту цього напою.

Коли відзначають "Всесвітній день віскі"?

РікДатаДень
202418 ТравняСубота
202517 ТравняСубота
202616 ТравняСубота
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 18 травня

День науки в Україні
18 травня 2024
Перехідне свято (щорічно в третю суботу травня)
День науки в Україні
День сусіда в Києві
18 травня 2024
Перехідне свято (щорічно в третю суботу травня)
День сусіда в Києві
Міжнародний день астрономії
18 травня 2024
Перехідне свято (в суботу - в період з середини квітня до середини травня, поблизу 1-ї чверті Місяця або перед нею)
Міжнародний день астрономії