Приєднуйтесь до наших соцільних мереж:Telegram та Facebook

День печива - свято 4 грудня

День печива

Відзначається: щороку 4 Грудня

Усі ласуни 4 грудня з ентузіазмом відзначають День печива. Дату для свята обрано дуже вдало, Різдво вже не за горами, і День печива - чудова нагода випробувати нові рецепти різдвяного печива.

Насправді, свято було створено для того, щоб розрекламувати продукцію однієї молодої компанії з виготовлення печива, але згодом приводом збільшити продажі почали користуватися й інші виробники печива. Це були і невеликі приватні кондитерські, і великі корпорації. Сьогодні День печива досить популярне свято у багатьох країнах, хай і неофіційне.

Не буде перебільшенням сказати, що печиво популярне у всіх країнах світу. Цей кондитерський виріб не надто складний у приготуванні, а різновидів його існує така величезна кількість, що навіть якщо пробувати по одному виду печива на день, то за рік, напевно, все не перепробуєш.

До речі, незважаючи на назву, печиво зовсім не обов'язково потребує випічки. Печиво без випічки роблять, змішуючи основу із розтопленим шоколадом, медом, олією, подрібненими сухофруктами та іншими інгредієнтами. Потім суміші надають потрібну форму і ставлять у холодильник, щоб печиво затверділо.

День печива - чудова нагода поласувати улюбленим печивом або випробувати новий рецепт, до якого ніяк не доходили руки. А можна навіть влаштувати цілу тематичну вечірку, попросивши кожного гостя спекти або купити своє улюблене печиво!

Так що візьміть трохи борошна, олії та цукру, і давайте святкувати. 

Коли відзначають "День печива"?

РікДатаДень
20244 ГрудняСереда
20254 ГрудняЧетвер
20264 ГрудняП'ятниця
20274 ГрудняСубота
20284 ГрудняПонеділок
Поширити
Ми у соціальних мережах

Інші свята 4 грудня